studium przypadku:

WICHOT TRANSPORT

WICHOT TRANSPORT

O FIRMIE

Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie świadczy usługi transportowe na rynku krajowym i międzynarodowym.

Firma posiada wymagane certyfikaty i licencje w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu towarów. Kilkunastoletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy, i niezawodny tabor stanowią fundamenty firmy, co wraz z indywidualnym i podmiotowym podejściem do każdego kontrahenta gwarantuje wysoką jakość usług.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

WICHOT TRANSPORT posiada ponad 100 pojazdów ciężarowych. W związku z tym nasze biuro pełni szczegółową i rzetelną kontrolę nad środkami trwałymi ich amortyzacją i ewidencją.

Firmy transportowe obowiązują szczególne przepisy, dodatkowe obowiązki sprawozdawcze i podatkowe, nad którymi pełnimy nadzór. Z uwagi na szeroką działalność firmy wykonujemy liczne sprawozdania do GUS oraz dbamy o prawidłowe rozliczenie transakcji międzynarodowych.

WICHOT TRANSPORT podlega także badaniu bilansu, dlatego dokonujemy szeregu dodatkowych czynności z tym związanych, takich jak np. przekształcenie leasingów z operacyjnych na finansowe. W związku z tym nasze biuro rachunkowe wyspecjalizowane jest w obsłudze tych właśnie podmiotów.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy od ponad 10 lat.

Oprócz obsługi księgowej oferujemy także pełną obsługę kadrowo – płacową obejmującą również rozliczania kierowców oraz naliczania wynagrodzeń wraz z dodatkami.

Dzięki dobrej komunikacji z klientem regularnie i szybko dostarczamy wszelkie informacje na temat bieżących rozrachunków z kontrahentami oraz wyników firmy ułatwiające jej prowadzenie.

www.wichot.pl