Księgowość dla startupów

Prowadzenie startupu może być ekscytującą przygodą, ale też pracą na dwa etaty. Wdrażając innowacyjne rozwiązania na rynek natkniesz się na szereg przeszkód. Nie pozwolimy, by księgowość stała się jedną z nich. Dopasujemy się do Twojego modelu działalności, pozwalając między innymi na wygodne umieszczenie wszelkich dokumentów na dropboxie. Rozliczamy dochody z różnorodnych źródeł (choćby App Store, Google Play) i wszystkich walut (nawet Bitcoinów). Oddając się pod opiekę JWW zyskujesz możliwość skupienia się na pracy, którą naprawdę kochasz.

Dowiedz się wicej Skontaktuj się z nami

My i Twoja księgowość

Księgowość
Tworzymy grupę ekspertów, która zadba o finanse startupu na każdym etapie działalności. Współpracując z nami masz pewność, że w rachunkach wszystko jest w porządku, a Twoja firma na bieżąco realizuje zobowiązania wobec państwa.

Kadry i płace
Na nieustannie zmieniającym się rynku pracy elastyczność to podstawa. Wskażemy jakie formy zatrudnienia będą najkorzystniejsze dla Twojego przedsiębiorstwa. Zyskasz swobodę i płynność zarządzania w zgodzie z przepisami prawnymi.

Wsparcie
Uwzględniając ostatnie, przegłosowane przez Sejm, zmiany w przepisach dotyczących Jednolitego Pliku Kontrolnego, należy dodatkowo (tj. prócz skali przedsiębiorstwa) dokonać podziału według struktur JPK, które będą konieczne do przekazania.

weeDo2
priceImg

Już od 1 zł netto przez okres pierwszego półrocza!

  • Początek działalności to zawsze skok w nieznane. Przed Tobą będą piętrzyć się formalności i nieplanowane wydatki. Głęboko wierzymy, że z właściwym wsparciem ten okres można przejść bezboleśnie. Dlatego do startupów kierujemy specjalną ofertę, która minimalizuje Twoje wydatki, a zapewni dostęp do wysokiej klasy specjalistów. Ułatwiamy start Twojej firmie i wspólnie stworzymy fundamenty pod nowoczesne przedsiębiorstwo.
  • Współpraca z Biurem Rachunkowym JWW to przede wszystkim komunikacja. Od początku bierzemy pod uwagę Twoje plany i w zgodzie z nimi dobieramy formę prowadzenia działalności gospodarczej. Dbamy o wszystkie regulacje prawne oraz kwestie podatkowe, tak byś nigdy nie musiał zaprzątać sobie nimi głowy.
  • Finanse potrafią być najbardziej stresujące przy tworzeniu startupu. Ale to właśnie w nich odnajdujemy się najlepiej. Pomożemy w prognozowaniu przychodów i kosztów oraz wyliczeniu środków niezbędnych do rozpoczęcia działalności.
Skontaktuj się z nami