JWW na światowej konferencji Alliott Global Alliance w Toronto

W dniach 29 października – 2 listopada 2025 roku Aleksander Widawski, CEO JWW Biura Rachunkowego, wziął udział w corocznej konferencji Alliott Global Alliance, która w tym roku odbyła się w Toronto (Kanada).

Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli firm członkowskich z całego świata, którzy spotkali się, by wymieniać doświadczenia, budować relacje biznesowe oraz dyskutować o przyszłości branży usług profesjonalnych. Tegoroczna edycja miała szczególny charakter – sojusz świętował dołączenie 100. kraju, co oznacza, że dziś Alliott Global Alliance tworzy sieć zaufanych partnerów w niemal 100 krajach na całym świecie.

Wymiana wiedzy i inspirujące wystąpienia

Konferencji towarzyszyły liczne panele dyskusyjne oraz prelekcje ekspertów, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami z zakresu przywództwa, zarządzania, technologii i rozwoju biznesu. Wśród zaproszonych mówców znaleźli się m.in.:

  • Billy Anderson – międzynarodowy mówca, coach przywództwa i autor książki „Your Comfort Zone Is Killing You”,
  • Jeremy Hyman – ekspert z ponad 25-letnim doświadczeniem w sektorze usług profesjonalnych, prawnik, konsultant i twórca rozwiązań IT,
  • Bruno Strunz – specjalista w zakresie rozwoju biznesu z prawniczym wykształceniem,
  • Sue Warman – liderka z ponad 30-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi w branżach technologicznej i telekomunikacyjnej,
  • Tom ClarkKonsul Generalny Kanady w Nowym Jorku (Stany Zjednoczone), który podzielił się swoim spojrzeniem na międzynarodową współpracę gospodarczą i znaczenie globalnych partnerstw.

JWW w globalnej społeczności

Alliott Global Alliance (AGA) to międzynarodowy sojusz niezależnych firm księgowych, prawnych i doradczych, który łączy ponad 220 organizacji na sześciu kontynentach. Celem AGA jest wspieranie współpracy między członkami, wymiana wiedzy oraz umożliwienie świadczenia kompleksowych usług klientom na całym świecie.

„Udział w konferencji Alliott Global Alliance to nie tylko możliwość poznania inspirujących liderów biznesu, ale także potwierdzenie, że JWW jest częścią globalnej społeczności, która wspólnie buduje przyszłość usług doradczych. Cieszymy się, że możemy reprezentować Polskę w tak prestiżowym gronie i wnosić naszą perspektywę do międzynarodowej dyskusji o kierunkach rozwoju branży.”
Aleksander Widawski, CEO JWW Biura Rachunkowego

 

JWW Biuro Rachunkowe jest jedynym stowarzyszonym biurem rachunkowym z Polski, reprezentującym nasz kraj w strukturach AGA od 2019 roku. Udział Aleksandra Widawskiego w konferencji w Toronto stanowił doskonałą okazję do wzmocnienia relacji międzynarodowych oraz wymiany najlepszych praktyk w gronie profesjonalistów z całego świata.

Zobacz również