JWW wśród najbardziej etycznych firm w Polsce

Miło nam poinformować, że JWW Biuro Rachunkowe zdobyło tytuł Etycznej Firmy 2021 w kategorii małych i mikro przedsiębiorstw. Konkurs już od 8 lat nagradza najlepsze wzorce postępowania w biznesie za działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Konkurs Etyczna Firma jest organizowany przez Puls Biznesu przy merytorycznym wsparciu PwC. Jego celem jest szerzenie etyki i uczciwości oraz nagradzanie firm, dla których te wartości nie są jedynie elementem marketingowym, ale mają realne znaczenie w życiu organizacji. Podczas weryfikacji zgłoszeń jurorzy sprawdzają m. in. czy firmy odnoszą się z szacunkiem do partnerów biznesowych, stosują zasady uczciwej konkurencji, budują wewnętrzne zaufanie i dobre relacje między pracownikami, angażują się w działalność na rzecz różnych grup interesariuszy.

To dla nas ogromne wyróżnienie potwierdzające wiarygodność i etyczne postępowanie w świecie biznesu. Uczciwość to jedna z najważniejszych cech podkreślanych w naszej organizacji. Z tego powodu przyznana nagroda jeszcze bardziej motywuje nas do reagowania na wszelkie naruszenia i nieetyczne zachowania” – mówi Aleksander Widawski, Wiceprezes JWW Biura Rachunkowego.

Cieszymy się, że działania na rzecz klientów, pracowników, partnerów oraz środowiska zostały docenione, dziękujemy!

Więcej do przeczytania w specjalnym dodatku.

 

Zobacz również