PayEye Sp. z o. o.

O SPÓŁCE  

Wrocławska spółka PayEye wkroczyła na rynek z rewolucyjną ideą zmieniającą wymiar dotychczasowych płatności elektronicznych. Wizją założycieli jest wprowadzenie biometrycznego, dziś najbezpieczniejszego, szybkiego i wygodnego sposobu identyfikacji użytkownika i potwierdzania transakcji bezgotówkowych.  

  

BIURO RACHUNKOWE JWW- DZIAŁANIA  

Biorąc pod uwagę nietypowy obszar aktywności spółki, PayEye poszukiwało partnera, który będzie dysponował szeroką wiedzą z różnych dziedzin działalności. Niezwykle istotne było, aby usługi w zakresie doradztwa możliwie skutecznie odzwierciedliły się w optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem działalności, a sposób prowadzenia księgowości w jasny sposób przedstawiał sytuację finansową. Kluczowym punktem był także kontakt z zespołem, który niemalże w każdej sytuacji byłby w stanie udzielić odpowiedzi na pojawiające się pytania.  

  

WSPÓŁPRACA  

Biuro rachunkowe JWW od początku przeprowadziło spółkę przez szereg procedur, pozostając jako pełnomocnik w stałym kontakcie z urzędami. Indywidualnie opracowany sposób raportowania pozwala spółce na określenie dokładnych danych dotyczących prowadzonych inwestycji. JWW świadczy usługi także w zakresie kadr i płac.   

 

https://www.payeye.com/

Aktualności