ALTICAST CORPORATION S.A. Oddział w Polsce

O FIRMIE

ALTICAST CORPORATION S.A. powstała w 1999 roku jest globalną firmą, z siedzibą w Seulu, z biurami w Amsterdamie, Denver, Wrocław. Obsługuje tysiące użytkowników na całym świecie wspierając takie gałęzie przemysłu jak usługi IT.
Od początku swojej działalności ALTICAST CORPORATION S.A. jest uznawany za najlepszą w całej branży kablowej, z dużym doświadczeniem wdraża najlepsze rozwiązania, dostarcza najwyższej jakości oprogramowania do zarządzania tą branżą.
ALTICAST CORPORATION S.A. stał się globalnym partnerem na dostawę mediów, rozrywki. Z ponad 46 mln urządzeń rozmieszczonych na całym świecie Alticast jest jednym z najbardziej rozwiniętych dostawców w branży cyfrowej telewizji.
ALTICAST CORPORATION S.A. stała się spółką publiczną na giełdzie papierów wartościowych pod koniec 2013 roku. Od kilku lat firma działa także w Polsce.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

Przy dostawie najwyższej jakości usług istotne jest prawidłowe ujęcie wszystkich ponoszonych kosztów oraz znajomość produktów w celu bezbłędnego wystawiania faktur sprzedaży, również dla kontrahentów z zagranicy.
Nadzorujemy właściwe księgowanie ponoszonych kosztów i ich związek z działalnością firmy, kontrolujemy terminowość rozliczeń oraz przygotowanie szczegółowych raportów oraz dbamy o prawidłowe rozliczenie transakcji międzynarodowych.
Firma również jest rzetelnie obsługiwana ze strony płacowej. Obsługa płacowa obejmuje naliczanie wynagrodzeń. Pilnowanie terminów, przepisów jak również oferujemy doradztwo personalne.

WSPÓŁPRACA

Od 2012 roku prowadzimy pełną księgowość i obsługę płacową, opracowujemy raporty, doradzamy w kwestiach podatkowych, dbamy o prawidłowe rozliczenie transakcji międzynarodowych.

www.alticast.com

Aktualności