CARGO CARE POLAND SP. Z O.O.

O FIRMIE

Cargo Care Poland Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2011 roku. Spółka jest w 100% własnością kapitału polskiego. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która z każdym rokiem działalności poszerza zakres swoich kompetencji. Łączymy wieloletnie doświadczenie najlepszych specjalistów w branży TSL.
Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest szeroko pojęta organizacja transportu drogowego towarów oraz wszystkiego, co się z tym wiąże. Posiadamy szeroką bazę kontraktowych podwykonawców oraz liczną grupę stałych Klientów, co stanowi o sile oferty firmy, która dzięki temu dysponuje zróżnicowanymi środkami transportu.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

W firmach z branży transportowej często zdarza się, że załadunek jest pod koniec miesiąca, a rozładunek na początku kolejnego miesiąca. W związku z tym koszty oraz przychody często występują na przełomie miesięcy, dlatego w ich rozliczeniu ważna jest dokładność.
Zajeliśmy się kompleksową obsługa księgową, kontrolą oraz przypisaniem kosztów oraz przychodów do poszczególnych okresów.
Przeprowadzilismy również proces rejestracji Spółki.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z firmą Cargo Care Poland Sp. z o.o. od 2011 roku, prowadzimy pełną księgowość oraz świadczymy usługi kadrowo-płacowe

www.cargopoland.com

Aktualności