CZARNY DESZCZ SP. Z O.O.

O FIRMIE

Czarny Deszcz pada codziennie od 2014 roku, dostarczając swoim klientom aromatycznej kawy zarówno do ich firm, jak i domów. Skrupulatnie wybrane i właściwie wypalone przez nich ziarna kawy determinują jej świeży i bogaty smak doceniany przez klientów.
O rewelacyjnym smaku kawy oferowanej przez Czarny Deszcz możemy sami zaświadczyć – pijemy ją w naszym biurze codziennie 🙂 Ponadto firma oferuje szkolenia z parzenia kawy zarówno dla profesjonalnych baristów, jak i jej domowych miłośników. Dociekliwi znajdą na jej stronie internetowej ciekawostki dotyczące kawy oraz wydarzeń z nią związanych.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

Czarny Deszcz codziennie dba o to, aby jego klientom nigdy nie zabrakło dobrej kawy – my każdego dnia dbamy o pełną i rzetelną dokumentację jego działalności. Obok ewidencji przychodów i kosztów oraz środków trwałych, kontrolujemy także prawidłowy stan magazynu klienta. Okresowo sporządzamy niezbędne deklaracje i zestawienia, przekazujemy informację o wynikach finansowych oraz będąc w stałym kontakcie z klientem, świadczymy usługi doradcze w zakresie prowadzonej przez niego działalności.

WSPÓŁPRACA

Obsługą księgową oraz kadrowo-płacową Czarnego Deszczu JWW zajmuje się od początku 2017 roku.

www.czarnydeszcz.pl

Aktualności