EXPERT DOM

O FIRMIE

Expert Dom to firma, która od 2006 roku zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami i administracją wspólnot mieszkaniowych na terenie Wrocławia i okolic. Jej zespół stanowi grupa doświadczonych prawników i specjalistów w dziedzinie nieruchomości, którzy skutecznie wdrażają w życie procedury przyczyniające się do obniżenia kosztów ponoszonych przez właścicieli, gwarantują poprawę stanu technicznego obiektów oraz rozwiązują problematyczne kwestie sporne pomiędzy członkami wspólnot. Obecnie pod zarządem Expert Domu znajduje się ponad 80 nieruchomości.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

Firma Expert Dom dostarcza swoim klientom kompleksowych rozwiązań w istotnych dla nich kwestiach, a my pomagamy w jej sprawnym zarządzaniu przez doradztwo w zakresie bieżących spraw firmy oraz w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie podatków.

WSPÓŁPRACA

Od 2006 roku prowadzimy aktywną współpracę polegającą na konsultacjach, prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych oraz skrupulatnych rozliczeń kadrowo-płacowych zespołu pracowników.

www.expertdom.pl

Aktualności