JASTAA SP. Z O.O.

O FIRMIE

JASTAA oferuje kompleksowe usługi projektowe: architektoniczne i wnętrzarskie.

Architektura, jako struktura, jest dla nas spójną całością budynku z jego wnętrzem. Współpracujemy z klientami na każdym etapie inwestycji: od pierwszych pomysłów na nową działalność, przez analizy, koncepcje, projekty budowlane i wykonawcze, do nadzorów i koordynacji budowy. Wierzymy, że proces projektowy powinien dawać klientom coś więcej niż rysunki, dokumenty i pieczątki. Od pierwszego spotkania zadajemy pytania: Jaki jest cel? Dla kogo projektujemy? Jaką obiekt ma historię i jaką zaprojektujemy dla niego przyszłość? Ile to kosztuje i skąd wziąć te środki? Nie ma jedynej dobrej odpowiedzi, nie chcemy też stawiać się w pozycji wszystkowiedzącego autorytetu. Dlatego opracowaliśmy model współpracy z klientami oparty na dialogu, partnerstwie i zaufaniu. Bywamy szczerzy do bólu, ale też do bólu analizujemy możliwości, warianty i sposoby na rozwiązanie najtrudniejszych problemów projektowych. Niezależnie od ich skali. Bo rozpiętość podciągu jest tak samo ważna jak kolor doniczki. Jesteśmy wrażliwi na przestrzeń. Ponosimy za nią odpowiedzialność.

W 2017 roku firma zdobyła wyróżnienie honorowe w międzynarodowym konkursie HOLLYWOOD The Last House on Mullholland oraz pierwszą nagrodę w konkursie na Muzeum Motoryzacji w Szreniawie dla Automobilklubu Wielkopolskiego

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

Kompleksowo zajęliśmy się wprowadzeniem firmy na rynek: zapewniliśmy pełne wsparcie merytoryczne przy planowaniu początkowej strategii rozwoju spółki. Reprezentowaliśmy Spółkę przed Państwową Inspekcją Pracy w trakcie czynności kontrolnych. Do dziś czuwamy nad poprawnym księgowaniem dokumentów oraz sporządzaniem deklaracji urzędowych.
Przeprowadziliśmy również proces rejestracji Spółki.

WSPÓŁPRACA

Od 2016 roku prowadzimy księgi rachunkowe oraz zapewniamy obsługę kadrową.

www.jastaa.pl

Aktualności