KLINIKA DR DUDA

O FIRMIE

Dr Łukasz Duda-Barcik specjalizuje się w medycynie estetycznej i laseroterapii. Na co dzień kieruje zespołem medycznym w prywatnej Klinice Dr Duda we Wrocławiu, gdzie oferuje różnorodne zabiegi lecznicze i upiększające dla kobiet i mężczyzn. Równocześnie prowadzi szkolenia Allergan Medical Institute skierowane dla innych lekarzy specjalistów. Dr Duda-Barcik świadczy usługi na najwyższym poziomie, zgodnym ze światowymi standardami, czego dowodem jest zadowolenie i wdzięczność jego pacjentów oraz kursantów.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

Ze względu na specyficzny charakter działalności Kliniki Dr Duda i zachowanie w niej wysokich standardów, również wobec obsługi księgowej stawiane są wysokie oczekiwania, które od lat staramy się spełniać. Pomagamy w szczegółowej ewidencji i efektywnym zarządzaniu specjalistyczną aparaturą medyczną a także w rozliczaniu zagranicznych delegacji służbowych. Czuwamy nad prawidłowością prowadzonej dokumentacji, rozliczeń z pracownikami oraz organami administracji.

WSPÓŁPRACA

Od 2008 roku prowadzimy księgowość Kliniki. Zajmujemy się również ewidencją środków trwałych oraz świadczeniem usług kadrowo-płacowych.

www.klinikadrduda.pl

Aktualności