KONICA MINOLTA SENSING EUROPE B.V.

O FIRMIE

Konica Minolta Sensing Europe B.V., stanowiąca część Konica Minolta Inc. Japan, jest wiodącym dostawcą rozwiązań pomiarowych dla aplikacji z dziedziń Barwy, Postrzegania i Pomiaru Światła. Konica Minolta Sensing Europe służy branży w ponad 30 krajach regionu EMEA z Oddziałami i wykwalifikowanymi Dystrybutorami. Wywodząc się z najdoskonalszych technologii optyki i przetwarzania obrazu rozwiązania pomiarowe od Konica Minolta Sensing pomagają udoskonalić kontrolę jakości i wsparcie R&D w wielu branżach.

Nasze rozwiązania z dziedziny zarządzania barwą są podstawą do kontoli i monitorowania jakości w wielu dziedzinach produkcji takich jak branża motoryzacyjna, lakierów, tworzyw sztucznych, materiałów konstrukcyjnych, żywności, chemikaliów i farmaceutyczna. W innowacyjnych branżach jak technologie Light & Display, Konica Minolta Colour Analysers (analizatory barwy KM) cieszą się mianem standardów branżowych. Konica Minolta Sensing będzie kontynuować innowacyjność wykorzystując technologie wysokiej dokładności pomiarowej dostarczając rozwiązań, które spotykają się z wiecznie zmieniającymi się potrzebami klientów w zróżnicowanych dziedzinach.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

Produkcja innowacyjnych i zaawansowanych technologii wymaga doświadczenia, dokładności oraz najwyższej jakości.
Nadzorujemy właściwe księgowanie ponoszonych kosztów i ich związek z działalnością firmy, kontrolujemy terminowość rozliczeń oraz przygotowanie szczegółowych raportów dla zarządu w Japonii oraz dbamy o prawidłowe rozliczenie transakcji międzynarodowych.

WSPÓŁPRACA

Od 2008 roku zajmujemy się pełną obsługą księgową oraz kadrowo-płacową Oddziału spółki.

http://www.konicaminolta.eu

Aktualności