MSVENT SP. Z O.O.

O FIRMIE

Firma MsVent już od wielu lat zajmuje się energooszczędnymi systemami wentylacji. W ofercie firmy znajduje się kompleksowe projektowanie i montaż wentylacji, klimatyzacji, gruntowych wymienników ciepła oraz instalacji sanitarnych.
Spółka projektuje oraz wykonuje inwestycje związane z wentylacją, klimatyzacją oraz ogrzewaniem obiektów. Posiada duże doświadczenie w montażu instalacji w budynkach jednorodzinnych, lokalach usługowych czy obiektach przemysłowych. MsVent specjalizuje się w ogrzewaniu powietrznym. Jest ono popularne w obiektach wielkokubaturowych (hale, magazyny, kościoły) ale też w mniejszych obiektach jak warsztaty czy budynki mieszkalne. Ogrzewanie takie może być realizowane aparatami grzewczo-nawiewnymi, piecami nadmuchowymi czy pompą ciepła.
Firma montuje urządzenia znanych i uznanych producentów jak LG, Samsung, Airwell, Haier czy Sinclar.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

Starannie księgujemy ponoszone koszty i nadzorujemy ich związek z działalnością firmy. Ponadto dbamy o terminowość rozliczeń i wyników finansowych, a także o prawidłowe rozliczenie transakcji międzynarodowych.

WSPÓŁPRACA

Od 2013 prowadzimy księgi rachunkowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Służymy przy tym poradami we wszelkich kwestiach podatkowych.

www.msvent.pl

Aktualności