MULTISUN SP. Z O.O.

O SPÓŁCE  

Multisun specjalizuje się w rozwiązaniach z dziedziny energii odnawialnej i swoje usługi oferuje klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, rolnikom oraz jednostkom samorządu terytorialnego. Firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych.

Spółka Multisun pomaga wdrożyć rozwiązania przyczyniające się do obniżenia kosztów energii oferując profesjonalną obsługę przy całym procesie wykonawczym. Dzięki zastosowaniu paneli fotowoltiacznych istnieje możliwość obniżenia rachunków o 90%. Wsparcie obejmuje także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

BIURO RACHUNKOWE JWW- DZIAŁANIA  

Firma Multisun dostarcza swoim klientom kompleksowych rozwiązań w kwestiach optymalizacji kosztów a my pomagamy w jej sprawnym zarządzaniu. Dzięki regularnemu nadzorowi dokumentacji jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować sytuację firmy. Terminowo sporządzamy rozliczenia podatkowe oraz prowadzimy szczegółowy rejestr przychodów i wydatków firmy.

WSPÓŁPRACA

Od 2015 roku prowadzimy aktywną współpracę polegającą na prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Służymy przy tym poradami we wszelkich kwestiach biznesowych.

www.multisun.pl

Aktualności