POLSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI PCC-CERT SP. Z O.O. SP. K.

O FIRMIE

Polskie Centrum Certyfikacji PCC-Cert Sp. z o.o. powstało w 2001 roku. Jest jednostką certyfikującą, akredytowaną w zakresie certyfikacji systemów zarządzania m.in. ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001 (OHSAS).

PCC-Cert wspiera klientów w zarządzaniu, w budowaniu coraz doskonalszych organizacji w oparciu o międzynarodowe standardy ISO. Dostarcza profesjonalnych usług certyfikacji o wysokiej jakości. Oprócz głównej aktywności, jaką jest certyfikacja systemów zarządzania,
angażuje się w działania na rzecz szeroko rozumianej jakości i doskonalenia. Wspiera również naukę. Sponsoruje konferencje szkolenia i publikacje studentów i pracowników wyższych uczelni.

Poza certyfikacją systemów zarządzania m.in. ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001 (OHSAS), PCC-Cert prowadzi również usługi w zakresie certyfikacji wyrobów.

PCC-Cert to jednostka nowoczesna, oparta na wiedzy, jej działalność uwiarygodniona jest przez akredytacje. To firma ceniona w Polsce i poza jej granicami. Aktywna także w internecie.
Firma rozwija przedstawicielstwa na terenie Europy m.in. we Włoszech, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Rumunii.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

W 2014 roku powstała firma komandytowa PCC-Cert, której PCC-CERT Sp.z .o.o. jest komplementariuszem. W związku tym, aby poprawnie obliczyć procent zysków obu firm potrzebna jest szczegółowa analiza kosztów i przychodów.

WSPÓŁPRACA

Wpółpracujemy z firmą PCC-CERT oraz PCC-CERT Sp.k. od 2014 roku, prowadzimy pełną księgowość, obsługę kadrowo-płacową.

www.pcc-cert.pl

Aktualności