Q DEVELOPMENT Sp. z o.o. spółka komandytowa

O FIRMIE

Q Development Polska to spółka zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. Dostarcza rozwiązania łączące funkcjonalność, najwyższy komfort użytkowy i estetyczny. Firma podejmuje się realizacji kompleksowych projektów budowlanych zapewniając bezpieczeństwo użytkowania i bezpieczeństwo inwestycji. Aktualnie firma realizuje budowę osiedla pod nazwą VIDA Park.
VIDA Park to leżący we wrocławskiej dzielnicy Widawa zespół zabudowy złożony z sześciu dwulokalowych budynków bliźniaczych zaprojektowanych w zgodzie z najnowszymi trendami estetycznymi, technologicznymi oraz przemyślanymi funkcjonalnościami ułatwiającymi mieszkańcom codzienne życie. Ogrody znajdujące się przy każdym z domów sprawiają, że całe osiedle doskonale wpisuje się w kipiące zielenią otoczenie. Planowane zakończenie realizacji inwestycji to II kwartał 2015r.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

Firmy deweloperskie zajmujące się wznoszeniem budynków potrzebują solidnych fundamentów w obszarze księgowości. Szczególne znaczenie mają solidne reguły ich ewidencjonowania.
Dbamy o to, aby każdy wydatek związany z nieruchomościami był poprawnie zaksięgowany i rozliczony.

WSPÓŁPRACA

Prowadzimy pełną księgowość od 2013 roku.

www.vidapark.pl

Aktualności