QUADIENT POLAND SP. Z O.O.

O SPÓŁCE

QUADIENT Poland jest firmą o globalnym zasięgu, z siedzibą w Szwajcarii, której oddziały znajdują się nie tylko w Europie, ale także w Ameryce i Azji.

Od początku swojej działalności QUADIENT Poland dostarcza najwyższej jakości oprogramowanie, służące do profesjonalnego zarządzania komunikacją z użytkownikami. Oferowane produkty pozwalają na pozyskiwanie oszczędności związanych z kosztem produkcji i wysyłką papierowych formularzy. Obszar działalności firmy to sektory: usług finansowych, bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, mediów oraz opieki zdrowotnej.

Wszystkie aplikacje QUADIENT Poland tworzone są w oparciu o własną platformę o nazwie Inspire. Zapewnia ona kontrolę nad systemami i procesami związanymi z projektowaniem i dostarczaniem tradycyjnej komunikacji, która jest łatwiejsza w obsłudze i bardziej zoptymalizowana pod kątem szybkiego projektowania i produkcji. O jakości oferowanych produktów świadczyć mogą wielokrotnie otrzymywane wyróżnienia od grona zadowolonych użytkowników, doświadczonych ekspertów oraz branżowych instytucji. Od kilku lat firma działa także w Polsce.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

Warunkiem skrupulatnego prowadzenia księgowości QUADIENT Poland była znajomość programu SAP, który jest obecnie największym i najdłużej działającym na rynku zintegrowanym systemem informatycznym przeznaczonym do efektywnego wsparcia zarządzania przedsiębiorstwem.

Przy świadczeniu najwyższej jakości usług konieczne jest prawidłowe ujęcie wszystkich ponoszonych kosztów oraz znajomość produktów, w celu bezbłędnego wystawiania faktur sprzedaży, również dla kontrahentów z zagranicy.

Kontrola płatności i obsługa rachunku bankowego wymagała od JWW ścisłego nadzoru nad dostępnymi środkami oraz bezwzględnego przestrzegania terminów płatności.

WSPÓŁPRACA

Od października 2011 do maja 2018 prowadziliśmy pełną księgowość, wraz z obsługą rachunku bankowego, raportowaniem, wystawianiem faktur sprzedaży oraz zajmowaniem się kwestiami podatkowymi firmy.

Oraz kompleksową obsługą kadrowo-płacową zatrudnianych w Spółce specjalistów.

www.quadient.com

Aktualności