S5 CONSULTING POLAND Sp. z o.o.

O SPÓŁCE

Spółka S5 Consulting wyróżnia się na rynku korporacyjnym podejściem do SAP Design Thinking – połączenia umiejętności technicznych SAP z procesami biznesowymi i UX. Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji SAP Fiori dla wszelkiego rodzaju firm pozwala na wdrażanie zarówno standardowych aplikacji SAP, jak i rozszerzaniu istniejące rozwiązań, dostosowując je jednocześnie do konkretnych potrzeb klienta. Zespół, który swoje doświadczenie zdobywał zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, łączy wiedzę specjalistyczną z zakresu doradztwa informatycznego i biznesowego, tworzenia oprogramowania biznesowego, w tym tworzenia aplikacji mobilnych dla przedsiębiorstw. Dzięki licznym udanym wdrożeniom spółka jest rozpoznawana jako Srebrny Partner SAP.

 

BIURO RACHUNKOWE JWW- DZIAŁANIA

W związku z dynamicznym rozwojem norweskiej spółki S5 Consulting AS w 2019 postanowiono rozszerzyć pole działania i otworzyć oddział w Polsce. Po otrzymaniu i przeanalizowaniu ofert od kilku biur, S5 zdecydowało się na wybór solidnego partnera, któremu będzie można zaufać. Zespół JWW niemal natychmiast podjął wszystkie niezbędne kroki związane z rejestracją podmiotu. Rzetelne i profesjonalne podejście do klienta pozwoliło na szybkie rozpoczęcie działalności na rynku.

 

WSPÓŁPRACA

S5 Consulting jest związane z JWW już od samego początku działalności. Biuro zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych. Zestawienia przygotowywane także w języku angielskim pozwalają na odpowiednie raportowanie przychodów i kosztów.

 

https://s5consulting.no/

Aktualności