WICHOT TRANSPORT

O FIRMIE

Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie świadczy usługi transportowe nie tylko na rynku krajowym, ale też międzynarodowym. Firma posiada wymagane certyfikaty i licencje w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu towarów. Kilkunastoletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy i niezawodny tabor stanowią fundamenty firmy, co wraz z indywidualnym i podmiotowym podejściem do każdego kontrahenta gwarantuje wysoką jakość usług.

BIURO RACHUNKOWE JWW- DZIAŁANIA 

Flota liczy już ponad 100 pojazdów ciężarowych. W związku z tym, nasze biuro pełni szczegółową i rzetelną kontrolę nad środkami trwałymi ich amortyzacją i ewidencją. Firmy transportowe obowiązują szczególne przepisy, dodatkowe obowiązki sprawozdawcze i podatkowe, nad którymi pełnimy nadzór. Z uwagi na szeroką działalność firmy, wykonujemy liczne sprawozdania do GUS oraz dbamy o prawidłowe rozliczenie transakcji międzynarodowych. WICHOT TRANSPORT podlega także badaniu bilansu, w związku z czym dokonujemy szeregu dodatkowych czynności z tym związanych, takich jak np. przekształcenie leasingów z operacyjnych na finansowe.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy od ponad 10 lat. Oprócz obsługi księgowej oferujemy także pełną obsługę kadrowo – płacową obejmującą również rozliczania kierowców oraz naliczania wynagrodzeń wraz z dodatkami. Dzięki dobrej komunikacji z klientem regularnie i szybko dostarczamy wszelkie informacje na temat bieżących rozrachunków z kontrahentami oraz wyników firmy ułatwiające jej prowadzenie.

www.wichot.pl

Aktualności