WOLVES SUMMIT

O SPÓŁCE 

Bridge East Capital sp. z o.o. to organizator międzynarodowej konferencji Wolves Summit odbywającej się w Warszawie. To miejsce dla Startupów, Inwestorów i Korporacji, gdzie innowacja spotyka się z biznesem i kapitałem.  W odróżnieniu do klasycznych konferencji biznesowych, Wovles Summit przy użyciu precyzyjnych narzędzi matchmakingowych, umożliwia organizację licznych spotkań 1: 1, tylko z osobami odpowiadającymi ich biznesowym potrzebom i wymaganiom. Wydarzeniom towarzyszą także liczne prelekcje i wystąpienia, m. in doświadczonych mówców konferencji TEDx. Dziesiątą edycję współorganizuje Miasto Stołeczne Warszawa, a partnerem strategicznym wydarzenia jest Ambasada Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii w Warszawie.  

 

BIURO RACHUNKOWE JWW- DZIAŁANIA 

Zorganizowanie międzynarodowej konferencji to ogromne wyzwanie, dlatego Bridge East Capital oczekiwało od partnera biznesowego nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim zaangażowania. Przy pojawiających się zapytaniach i problemach zespół JWW wykazuje się inicjatywą pomocy. JWW pozostaje w stałym kontakcie z urzędami, zachowując przy tym terminowość wszystkich składanych deklaracji. Współpraca z JWW daje możliwość skupienia na prowadzeniu swojej działalności, ponieważ sprawy spółki pozostają w rękach profesjonalistów. 

 

WSPÓŁPRACA 

Pierwsze kontakty biznesowe nawiązane zostały jeszcze w 2019 roku, przez co JWW wspierało Bridge East Capital w kwestiach merytorycznych już od początku organizacji konferencji. Dział księgowości prowadzi księgi handlowe spółki, wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem organizatorów konferencji.

 

https://www.wolvessummit.com/

Aktualności