Insert

System InsERT dedykowany jest wszystkim firmom, które chcą przejrzystego zarządzania księgowością. Wykorzystanie oprogramowania InsERT zwykle pomaga kontrolować finanse, jednak, dzięki doświadczeniu naszych ekspertów możesz rozbudować system o dodatkowe moduły. Konsultacje od numerem 71 793 72 82 pomogą wybrać ofertę dopasowaną do Ciebie!

Warunkiem rozwoju i skutecznego funkcjonowania firmy jest stworzenie wspólnej płaszczyzny, gdzie wymagania klientów, potrzeby pracowników i Twoje oczekiwania wzajemnie się uzupełniają. Niestety nie zawsze jest to możliwe, a już szczególnie tam gdzie w grę wchodzi płynność finansowa przedsiębiorstwa. Nowoczesne oprogramowania coraz częściej ułatwiają zachowanie zrównoważonego rozwoju, przy jednoczesnym dbaniu o dobro klientów. Należy do nich, oferowany przez nasze biuro rachunkowe InsERT, system programów które w praktyce mogą być skutecznie wykorzystywane we wszystkich przedsiębiorstwach. Dzięki bogactwu różnych rozwiązań, wdrożenie może mieć charakter kompleksowego systemu, lub wykorzystania poszczególnych segmentów. Wszystko zależności od potrzeb Twojej firmy.

Działanie systemu InsERT opiera się na serwerze (np. Microsoft SQL Server), który pozwala na stworzenie kompleksowej bazy danych. W ten sposób gromadzi wszystkie dane operacyjne i informacje o działaniu firmy, które możesz dowolnie edytować, dystrybuować, analizować i archiwizować. W ten sposób trzonem całego systemu staje się zintegrowana baza, na której bez problemu prowadzisz wszystkie niezbędne operacje, zaś dotarcie do potrzebnych dokumentów przestaje być problemem. To oczywiście tylko podstawa działalności systemu.

Finanse i księgowość

Trudno znaleźć w firmie dział, który bardziej potrzebowałby modernizacji i nowoczesnych rozwiązań. InsERT zmienia dotychczasowy sposób funkcjonowania księgowości, na czterech płaszczyznach:

  • Dokumentacja – Zarządzana jest przez centralny system, pozwalający na szybkie odnalezienie i edytowanie jego elementów. Pracownik otrzymuje narzędzie, które w sposób przejrzysty służy jego potrzebom. Dokument raz wprowadzony może zostać wykorzystany na wielu płaszczyznach, czy też od razu trafić do odpowiednich działów firmy. Wśród wielu możliwości jest m.in. definiowanie różnorodnych typów dokumentów.
  • Operacje finansowe – Bardzo złożony, ale także intuicyjny program pozwala na automatyzację pracochłonnych czynności, jak wypłaty czy rejestr i wykonywanie przelewów. Przyspiesza to pracę księgowego, który może skupić się na innych funkcjach programu – wśród nich: prowadzenie handlu elektronicznego, transakcje on-line, itp.
  • Analiza i raporty – Tworzenie skrupulatnego i pełnego raportu na temat stanu przedsiębiorstwa może być wyjątkowo pracochłonne, dlatego InsERT wprowadza zaawansowane narzędzie analizy dostępnych danych, dokonuje syntezy interesujących cię informacji i tworzy specjalistyczne raporty w kilku różnych formatach.
  • Bezpieczeństwo – Przede wszystkim liczy się ochrona danych i dokumentacji, dlatego wszystko jest szyfrowane oraz odpowiednio zabezpieczone. Jednak InsERT umożliwia również pełną kontrolę nad operacjami wykonywanymi w czasie rzeczywistym. Informuje o ewentualnych błędach, niedozwolonych operacjach, czy weryfikuje wykonany dokument poprzez analogię z jego odpowiednikiem z przeszłości.
Rozbudowa systemu

Obok kompleksowego oprogramowania finansowo-księgowego, warto wyróżnić również inne rozwiązania, które mogą ułatwić prowadzenie firmy. Bardziej specjalistycznym programem będzie system obsługi sprzedaży, który powstał z myślą o modernizacji działania klasycznego handlu towarami. Analiza poszczególnych gałęzi przedsiębiorstwa jest znacznie bardziej całościowa co ułatwia przede wszystkim optymalizację kosztów. System InsERT pomaga nakreślić wyraźną strukturę sprzedaży, ułatwia określenie zapotrzebowania, ograniczenie lub wzrost produkcji, analizuje kanały dotarcia do klientów, oraz dostarcza całkowicie obiektywnych danych na temat wydajności firmy.

Dla dużych firm bardzo przydatny może być również system kadrowo-płacowy. Zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach pomaga zarządzać zasobami ludzkimi. Dzięki niemu całą firma zyskuje zintegrowany kanał informacyjny, a planowanie zadań ma charakter masowy. Komunikacja w firmie stanie się spójna, zaś dystrybuowanie poleceń proste i przejrzyste dla pracowników. Uproszczeniu ulegają również wszystkie elementy stałe, są bowiem automatyzowane, zaś pozostałe kwestie (m.in. urlopy) będą regulowane przez program pod Twoim nadzorem.

System InsERT w praktyce

Wdrożenie zaawansowanego oprogramowania jest działaniem obejmującym praktycznie wszystkie gałęzie przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego swoją pomoc chcą zaoferować nasze biuro rachunkowe. InsERT jest systemem, który może znacząco usprawnić funkcjonowanie i zwiększyć wydajność każdej firmy. Na pewno jest to kosztowna inwestycja, dlatego takie przedsięwzięcie powinieneś przeprowadzić najlepszymi dostępnymi środkami. Wówczas firma zyska narzędzie, które pomoże rozwinąć jej skrzydła.

Aktualności