Sage Symfonia

Aby wspomóc dynamiczny rozwój Państwa firmy, nasze biuro rachunkowe obsługuje oprogramowanie Symfonia. Ten innowacyjny system ułatwia progres przedsiębiorstwa i skuteczne zarządzanie Państwa finansami. Pod numerem 71 793 72 82 możesz uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

Funkcjonowanie firmy na rynku nie jest łatwe. W wymiarze finansowym musi się ona zmagać z szeregiem wyzwań, jak ogromny zakres kontrahentów, rosnące wymagania klientów, niezwykłe skomplikowanie przemian rynkowych. By utrzymać dynamiczny rozwój przedsiębiorstwo musi stawić czoło coraz to bardziej złożonym wyzwaniom i nieustannie się doskonalić. Dlatego ważne jest skuteczne zarządzanie firmą, gdzie liczy się elastyczność i zdolność adaptacji do zmieniających się realiów kryzysu. Wymagania te spełnia nowoczesne oprogramowanie oferowane przez JWW biuro rachunkowe. Symfonia jest nowoczesnym i złożonym systemem, który znacząco poprawia jakość administrowania finansami firmy.

Charakterystyka systemu

Symfonia to pakiet programów, które usprawniają pracę firmy w obrębie finansów, kadr, księgowości i handlu. Podstawą jego działalności jest modernizacja rachunkowości, bo to ona stanowi centrum firmy. System umożliwia budowę spójnego planu operacji finansowych, automatyzację bilansu zamknięcia, oraz tworzenia rozrachunków i rozliczeń. Ale to tylko wierzchołek, bo w praktyce kupując jedne system otrzymujesz wszystkie narzędzia potrzebne do prowadzenia nowoczesnej rachunkowości. O sile programu stanowią jednak opcje dodatkowe, nie dostępna dla większości firm. Przygotowuje on złożone analizy dowolnego segmentu działalności przedsiębiorstwa. Raporty ułatwiają dotarcie do wszystkich danych finansowych, pomagają m.in. oszacować przyszłość finansową firmy, wyłonić cykle operacji biznesowych.

Wzrasta bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów i przeprowadzonych operacji, gdyż chronione są zaawansowanymi systemami, a Ty zyskujesz możliwość precyzyjnego ustalania praw dostępu dla swoich pracowników i kontrahentów. Program automatycznie kontroluje operacje finansowe, kompletność dokumentacji – raportując o ewentualnych brakach, niezrealizowanych przelewach, lub zaległościach. Ściślej mówiąc tworzy wyraźną mapę wszystkiego co dzieje się „pod skórą” firmy. Niczego nie przeoczysz gwarantując sobie pełne bezpieczeństwo finansów.

Zalety
  • Symfonia oddaje w twoje ręce pełną kontrolę nad finansami firmy.
  • Przy całej złożoności oprogramowania jego największą zaletą mimo wszystko jest prostota obsługi. Pracownik może przejść kompleksowe szkolenie, oraz w dowolnej chwili skorzystać z pomocy (serwisu, lub też udostępnionej w programie pomocy kontekstowej). Nauka obsługi całego systemu nie będzie trudna, gdyż jego interfejs jest zgodny ze światowymi standardami, zaś obsługa bardzo intuicyjna.
  • Poprzez automatyzację i wysoką funkcjonalność przyspiesza działanie nie tylko księgowości, ale również innych filarów działania firmy, jak zarzadzanie zasobami ludzkimi czy handel. Spójna baza danych pozwala na dotarcie, poprzez filtry lub wyszukiwarkę do potrzebnych dokumentów.
  • Jedną z najbardziej charakterystycznych cech systemu jest jego wysoka elastyczność. Można dowolnie dostosowywać go do swoich potrzeb. Tworzy rozbudowane struktury, które nie tracą na aktualności dzięki zintegrowanemu systemowi modyfikacji.
  • Na współczesnym rynku nie ma czynnika stałego – wszystko jest zmienne. Taki też jest nasz system. Ciągle rozwijamy jego możliwości, oraz oferujemy rozbudowany system aktualizacji, tak byś zawsze posiadał najnowocześniejsze oprogramowanie.
  • Zapewniamy również pełne bezpieczeństwo, zarówno chroniąc bazę danych przed niepowołanymi osobami, jak i kontrolując poprawność tworzonych dokumentów, działań na bazie danych i operacji finansowych.
Wdrożenie

Nowoczesna firma powinna postrzegać siebie jako system naczyń połączonych. Wystarczy, że jeden zawiedzie, a negatywnie wpływa na funkcjonowanie całości. System Symfonia poprzez pełną kontrolę i usprawnienie komunikacji minimalizuje ryzyko błędu, jednocześnie optymalizując pracę wszystkich gałęzi firmy. Nie musisz się martwić o kompleksowe wdrożenie oprogramowania w struktury firmy, gdyż pomoże Tobie nasze biuro rachunkowe. Symfonia jest jednym z najbardziej kompleksowych, ale i skomplikowanych systemów. Wymaga więc specjalistycznych środków, a często również przebudowy organizacji firmy. Wdrożenie choćby podstawowego pakietu wymiernie wpływa na poprawę działania w pozostałych segmentach firmy. Pamiętaj jednak, że system Symfonia to tylko narzędzie, a od wykorzystania go przez poszczególne działy zależy ostateczny efekt.

Więcej na stronie producenta oprogramowania: https://www.sage.com/pl-pl/

Aktualności