SIMPLE

Simple

Wykorzystując oprogramowanie SIMPLE nasze biuro rachunkowe spaja wszystkie elementy składowe przedsiębiorstwa dając mu pozytywny zastrzyk energii do działania. Dzięki nam, dotychczas rozproszony proces zmieni się w płynny model zarządzania. Szczegóły oferty poznasz kontaktując się z naszymi specjalistami pod numerem +48 71 793 72 82. 

Wyraźnie zmienia się model zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki swoistej kontroli i usprawnieniu organizacji firmy na wszystkich poziomach jej działalności, można skutecznie podnieść wydajność i zyski. Zgodnie z nowymi warunkami ekonomicznymi liczy się nie tylko zwiększanie przychodów, ale również optymalizacja wydatków oraz minimalizowanie strat generowanych w dotychczas marginalizowanych obszarach firmy. Oprogramowanie SIMPLE to narzędzie wykorzystujące kilka modułów do przeprowadzenia stosownej modernizacji i zapewniania stałego rozwoju przedsiębiorstwa. By lepiej zrozumieć działanie tego złożonego systemu należy spojrzeć na ofertę jaką udostępnia nasze biuro rachunkowe. SIMPLE w składa się bowiem z kilku modułów, w tym:

Rachunkowość

Segment, który służy pełnej integracji operacji finansowych firmy. Jego unikalność polega na wyjściu poza ścisłe ramy. Przedsiębiorstwo zyskuje pełną kontrolę nad przepływem pieniędzy, przez co może prowadzić całkowitą analizę kosztów poniesionych, efektywności operacji, co więcej zdołasz ustalić priorytetowe i najbardziej dochodowe działania. Niewątpliwie podniesiesz wydajność pracy księgowych oraz zautomatyzujesz wiele czasochłonnych elementów.

Usprawnienie wykonywania operacji finansowych, skuteczne prowadzenie dokumentacji i kontrolowanie płatności – to tylko kilka procesów, które w jednym systemie spaja SIMPLE. Dzięki temu możliwa jest szczegółowa analiza funkcjonowania firmy, tworzenie raportów fiskalnych, oraz obniżenie kosztów obsługi rachunków. Zyskujesz bezpieczeństwo w wymiarze mikro i makro. System lepiej chroni poszczególne dokumenty i operacje finansowe, jednocześnie tworząc kompleksowy obraz rachunków firmy. Jest kluczowym modułem, od którego powinno się zacząć instalację systemu.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Podstawą działania każdej firmy nie są rzeczy, ale ludzie. Wprawiają oni „machinę” w ruch i tylko od nich zależy ostateczny rozwój firmy. Skuteczne zarządzenie zasobami ludzkimi, szczególnie w dużym przedsiębiorstwie jest problematyczne. SIMPLE pozwala spojrzeć na tą kwestię przez pryzmat analizy procesów zachodzących w firmie. Wdrażając odpowiednie oprogramowanie można bowiem poprawić komunikację, planowanie i zarządzanie. Wdrażając oprogramowanie SIMPLE działasz właśnie na tych poziomach.

Priorytetem zawsze jest przepływ informacji – to jak komunikują się (w pionie i poziomie) pracownicy poszczególnych działów ma bezpośrednie przełożenie na kontakty z klientami, realizację zamówień, poprawę błędów. Struktura nawet najbardziej nowatorskich firmy rzadko uwzględnia potrzebę usprawnienia otoczenia pracowników, tak by ci nie musieli sami zabiegać o polecenia, szukać rozwiązań, czy kontrolować przepływ dokumentów. SIMPLE automatyzuje ten proces, stosując takie systemy jak workflow, czyli elektroniczny obieg dokumentów. Co najważniejsze upraszcza on strukturę firmy, oddając menadżerom narzędzia do planowania i ścisłej kontroli przebiegu wszelkich działań. Osoby odpowiedzialne za kierowanie i zarządzanie firmą zyskują możliwość pełnego sprofilowania pracowników, ustawienia centralnej bazy wiadomości. W ten sposób każdy pracownik wie co ma robić, a jego menager posiada informacje pozwalające na podniesienie jego efektywności.

Relacje z klientami

Nie istnieje uniwersalna zasada postępowania z klientami, jednak odpowiedni system pozwoli na wypracowanie skutecznych metod współpracy. Podstawą działania SIMPLE jest stworzenie obszernej bazy klientów, oraz skuteczne zarządzanie nią. Posiadając odpowiednie systemy usprawniamy komunikację, poprawiamy obieg dokumentów i zleceń. A co za tym idzie przedsiębiorstwo podnosi płynność i minimalizuje czas potrzebny na obsługę klientów

Jednak sama poprawa obsługi klientów to nie wszystko. SIMPLE pozwala na pełniejsze zrozumienie samego procesu, oraz wyróżnienie najskuteczniejszych metod pozyskiwania nowych klientów. Dzięki takiej wiedzy firma może znacznie podnieść efektywność, stosując spersonalizowane i ściśle ukierunkowane kampanie marketingowe, oraz zaoszczędzi (tak czas, jak i pieniądze) redukując te nieskuteczne.

SIMPLE dla ciebie

Podstawowe rozwiązania gwarantują państwu skuteczną poprawę zarządzania wszystkimi segmentami przedsiębiorstwa. Rozwiązania podane powyżej, to tylko przykłady usług, które oferuje JWW Biuro rachunkowe. SIMPLE jest bowiem jednym z najbardziej rozbudowanych rozwiązań dedykowanych dla przedsiębiorstw. Gruntowana analiza Twoich potrzeb pomoże nam wybrać szeroką gammę rozwiązań dedykowanych twojej firmie.

Jeżeli interesuje cię skuteczny i zrównoważony rozwój skontaktuj się z naszymi specjalistami. Pomożemy ci wdrożyć oprogramowanie SIMPLE i wynieść Twoją firmę na wyższy poziom organizacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Aktualności