Pierwsza rocznica współpracy z Alliott Global Alliance

Dokładnie dzisiaj mija rok, od kiedy Biuro Rachunkowe JWW, jako jedyne w Polsce, dołączyło do Alliott Global Alliance, światowego stowarzyszenia niezależnych firm audytorskich, księgowych i konsultingowych.

Poprzez sojusz JWW z Grupą Alliott Global Alliance i stosowanie najkorzystniejszych praktyk wypracowanych przez firmy wyznaczające standardy w świecie, możemy zapewnić naszym klientom dostęp do informacji, porad strategicznych i usług przedsiębiorstw z ponad 80 krajów. Część naszych klientów w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje nowych rynków do rozwoju, szczególnie w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Dołączenie do Alliott Global Alliance daje nam możliwość współpracy z innymi członkami w transgranicznych sprawach podatkowych na całym świecie i otwiera nowe możliwości dla naszych zagranicznych i krajowych klientów, którzy chcą się rozwijać.

Członkostwo zwiększa zasoby naszej firmy, jednocześnie umożliwiając nam zachowanie pełnej niezależność. Zaangażowanie Grupy Alliott Global Alliance w kontrolę jakości zapewnia, że członkowie utrzymują możliwie najwyższe standardy obsługi klientów na całym świecie.

 

https://www.alliottglobal.com/directory-search/firms/jww-sp-z-oo

https://m.youtube.com/watch?v=TZhJ76ErLOM

#TogetherAsOne

 

Zobacz również