SPACEONE Sp. z o.o.

O FIRMIE

Spaceone to profesjonalne usługi programistyczne, outsourcing informatyczny oraz dystrybucja sprzętu IT. Jako firma informatyczno – doradcza zajmuje się świadczeniem usług konsultingowych o charakterze strategicznym, integracją systemów, produkcją oprogramowania dedykowanego oraz kompleksowym outsourcingiem informatycznym.
Obecni na polskim rynku od roku 2005, skutecznie realizują projekty związane z zarządzaniem zmianami i wdrażaniem rozwiązań dla podmiotów prawa handlowego.

Biuro rachunkowe JWW – DZIAŁANIA

W przypadku zwyczajnych zdarzeń losowych, jak np. absencja chorobowa własnych pracowników, usługi oferowane przez Biuro Rachunkowe JWW pozwalają na przeniesienie odpowiedzialności za całość zagadnień księgowych i rozliczeniowych na firmę specjalizującą się w tej dziedzinie.
Zajęliśmy się kompleksową obsługą księgową i rozliczeniową na czas zastępstwa pracownika. Dostępne technologie pozwoliły na bezzwłoczną kontynuację prowadzenia księgowości on-line na aktualnym systemie księgowym spółki.

WSPÓŁPRACA

Z firmą SpaceOne Sp. z o.o. współpracowaliśmy na czas zastępstwa pracownika księgowości. Pełna księgowość prowadzona była w systemie Rewizor GT.

www.spaceone.pl

Aktualności